Usedlost Nouzov - Zámecký apartmán

Dvoulůžkový bezbariérový rohový apartmán se 180 cm širokou manželskou postelí  je situován na jih a východ. Nachází se v přízemí  a okna nabízí výhled do zahrady, na rybník a louku u rybníka.  Atmosféru zde dokreslují dobové obrázky. Každý host má k dispozici ručník a osušku. Do ložnice lze umístit dvojitou přistýlku.   

Kuchyň

Rozlehlá, plně vybavená kuchyň apartmánu, nabízí posezení až pro 10 osob. V případě, že přijedete s přáteli, kteří se ubytují v 1. patře, kuchyň celé vaší skupině poskytne soukromí.   

Kuchyň

K vybavení apartmánu patří lednice, mrazák, varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí, varná konvice, ale také pračka nebo žehlička.

Kuchyň

Celý apartmán je vytápěn kachlovými kamny, které podrhují dobovou atmosféru a vydávají příjemné teplo. V zimě je v kamnech před příjezdem hostů vždy zatopeno.

Ložnice

V ložnici najdete 180 cm širokou manželskou postel, dobový nábytek a televizi (bez připojení k anténě s možností připojení na váš notebook).

Obývák 1.jpg

Okna z ložnice nabízí výhled do užitné zahrady a na rybník a louku u rybníka. S ložnicí sousedí koupelna.

Obývák 1.jpg

Rozlehlý obývací pokoj nabízí prostor ke klidnému odpočinku například s knihou. Oknem z obývacího pokoje uvidíte do užitné zahrady. 

Obývák

Obývací pokoj mezi ložnicí a kuchyní nabízí možnost příjemného posezení u kachlových kamen.

Koupelna

Velká koupelna je vytápěna elektrickým přímotopem a bez problému se po ní může pohybovat i osoba na vozíčku.

Koupelna

V koupelně najdete kromě WC, také bezbariérový sprchový kout.