Pronájem celé usedlosti pro školení, teambuildingy, workshopy a semináře

 

Usedlost si můžete pronajmout pro svou vzdělávací akci až do počtu 30 účastníků (na přespání) a 50 účastníků na jednodenní akci.

Pronajmout si můžete 6 apartmánů (2x třílůžkový, 3x pětilůžkový a 1x dvanáctilůžkový), seminární místnost/tělocvičnu, jídelnu s kuchyní, venkovní posezení s grilem, louku vedle usedlosti.

Můžete využít vybavení konferenční místnosti/tělocvičny - projektor a plátno, ozvučení, cvičební podložky, pingpongový stůl

V rámci školení můžete využít rybaření s lektorem i bez lektora, agroterapie, beachvolejbal.

Pro váš teambuilding zajistíme coffebreaky, obědy, opékání špekáčků, opékání pstruhů, co si chytíte v našem rybníku na grilu nebo skupivoné vaření stylového kotlíkového guláše.

Nad 20 osob zajistíme kuchařku s obrovskými zkušenostmi a nadšením k vaření na seberozvojových akcích, která vaří výborná vegetariánská jídla a bude se o vás po celou dobu pobytu s láskouo strat.

Pro váš teambuilding na základě vašich přání zpracujeme animační program pro váš tým na míru. 

  

Pronájem pro vzdělávání je vhodný pro

 

   • KLIDNÉ firemní teambuildingy
   • firemní semináře, školení a workshopy
   • sportovní akce jako jógové, aerobikové a podobné semináře
   • meditační semináře 

Na základě vašich požadavků vám pošleme nabídku.

 

Kontaktujte nás pro nabídku

  


Seminární / meditační místnost s litinovými kamny a posezením. K dispozici je ozvučení (stačí připojit nitebook a hrajete), projektor a plátno, matrace.

Pod Hvězdami 01.jpg

Velký podkrovní apartmán "Pod Hvězdami" má kapacitu 12 osob. Najdete zde krbová kamna, pohodlné posezení, koupelnu s WC a jídelní stůl  

Jídlo 01.jpg

Pro skupiny nad 20 osob pozveme kuchařku, s mnoha lety zkušeností, která vám bude od snídaně do večera zajišťovat skvělou vegetariánskou kuchyni .